مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی:
مشاهده نسخه ی چاپی این مطلبsize 20pxsize 20pxsize 20px
 (2109 روز پیش در ساعت 12:43)
، وابسته به معاونت امور سينمايی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است و در كنار توليد فيلم‌های مستند، داستانی ، تجربی كوتاه و بلند، با فرآهم آوردن زمينه‌ی مناسب برای توليد فیلم های ارزشمند کوتاه و سینمایی انیمیشن، از معدود نهادهای دولتی فعال در عرصه ی تولیدات انیمیشن به شمار می رود. از آن جا که ارتقاء کیفیت فیلم های انیمیشن از دغدغه های اصلی و اساسی جامعه ی انیمیشن کشور می باشد، این مرکز با حمایت از طرح های ارزشمند و فیلم سازان با تجربه ی کشور، سعی دارد تأثیر مثبتی بر جریان رو به رشد سینمای ایران برجای بگذارد.
مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري : يكي از مهم‌ترين اهداف و وظايف خود را ارتباط مداوم و مستمر با هنرمندان استان‌ها و مراكز هنري مي‌داند. امكانات نمايشگاهي، برگزاري نمايشگاه از آثار هنرمندان استان‌ها در تهران، برگزاري نمايشگاه‌هاي تجسمي با حضور اساتيد و هنرمندان مركز در استان‌ها، جلسات سخنراني، بازديد از نمايشگاه‌هاي مهم در تهران، حمايت از هنرمندان جوان و برنامه‌هاي جنبي علمي و آموزشي بخشي از مهم‌ترين فعاليت‌هاي مركز هنرهاي تجسمي حوزة هنري است
مرکز موسیقی و سرود صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران : در راستای اهداف عالیه فرهنگی و هنری نظام مقدس جمهوری اسلامی و با توجه به فرموده حضرت امام ( ره ) که " صدا و سیما یک دانشگاه است " در بالاترین سطح فرهنگ و هنر جامعه از طریق رسانه ملی گام برمی دارد. این مرکز باتوانمندی درارائه محصولات هنری ، سعی در شناسایی استعدادهای جوان کشور و هدایت ، حمایت و بهره برداری بهینه از این استعدادها را دارد.
منبع:
سازمان و موسسات فرهنگی
 


نظر شما درباره این مطلب
نام و نام خانوادگـــــی:
email پست الکتــــــــرونیک:
website تارنمای الکترونیکی:

 
زمان بارگذاری صفحه: 0.012 ثانیه